De Bijbel lezen van kaft tot kaft

Redactie Refoweb | Geen reacties | 03-03-2017| 08:07

Vraag

Onze dominee (HHK) heeft al langere tijd geleden ons aangeraden de Bijbel te lezen van kaft tot kaft. Elke keer opnieuw neem ik me voor om dit te doen, maar ik ‘strand’ elke keer rond hetzelfde gedeelte: zodra er hoofdstukken lang wetten worden weergegeven en bij de verdeling van het land. De hoofdstukken waarin het gaat over de gewone geschiedenissen lezen veel makkelijker: dit is concreet voor te stellen en daarnaast kan ik het ook makkelijker toepassen op mijn eigen leven. Ik ben een paar weken geleden opnieuw begonnen bij Genesis 1. Heeft u tips hoe ik tóch door kan blijven lezen? Hoe kan ik bijvoorbeeld die lastige stukken toepassen op mijn eigen leven?


Antwoord

Dit artikel is beantwoord door

Redactie Refoweb

  • Kerkelijke gezindte:
    Divers
  • Woon/standplaats:
    Divers
2658 artikelen
Redactie Refoweb

Bijzonderheden:

Mailadres: vragen@refoweb.nl


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Geen hemel of hel na sterven

Ik was laatst op een bijeenkomst voor jongeren van de JBGG er daar zei een dominee dat als je sterft, er geen hemel of hel is. Maar dat die er pas zijn als God terugkomt op de wolken. Is dat waar?
Geen reacties
02-03-2004

Verliefdheid overslaan

Kan het dat terwijl je nog geen verkering hebt, je verliefdheid al overgaat in liefde?
Geen reacties
02-03-2006

Zoenen met een ander

Als je verkering hebt en je zoent met een ander, ga je dan vreemd?
Geen reacties
02-03-2006
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag