Steken in buik

dr. Nomen Nescio | Geen reacties | 24-09-2010| 14:00

Vraag

Sinds enkele dagen heb ik (vrouw) zo nu en dan last van steken in mijn buik. De plek van de steken is rechts, ongeveer ter hoogte van de navel. Wat zouden deze steken kunnen betekenen? Een paar dagen voordat de steken begonnen, was ik ziek (maagkrampen, koorts en diarree), maar ik denk niet dat dat er verband mee houdt.


Antwoord

Beste vragensteller,
 
Met een dergelijk probleem zou ik toch meer moeten weten van de buikpijn alvorens ik een diagnose zou kunnen stellen. Wanneer de pijn optreedt, hoe lang de pijn aanhoudt, hoe het gaat met de ontlasting, etc. Verder zou ik uw buik moeten onderzoeken. De mogelijke diagnoses bij buikpijn zijn namelijk fors.

Het zou kunnen dat de pijn samenhangt met het feit dat u een buikgriep hebt doorgemaakt, maar dat kan ik zo niet zeggen. Wanneer u klachten blijft houden of wanneer ze erger worden moet u contact opnemen met uw huisarts.

Lees meer artikelen over:

medisch
Dit artikel is beantwoord door

dr. Nomen Nescio

  • Geboortedatum:
    11-09-1984
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Nieuwegein
  • Status:
    Inactief
38 artikelen

Bijzonderheden:

Arts/chirurg


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Aan zelfdoding denken

Graag zou ik weten hoe ik uit mijn sociale isolement kom, want ben nogal depressief geworden en mijn zelfvertrouwen is weg. Verder ook nog alleenstaand en zou graag een christelijke vrouw krijgen, kun...
6 reacties
24-09-2015

Belijdenis doen in een gereformeerde kerk

Wat houdt het in om belijdenis te doen in een gereformeerde kerk? Kan iemand hier iets meer over vertellen?
Geen reacties
24-09-2016

Prioriteiten met ADD

Hoe kun je leren prioriteiten te stellen? Ik heb veel kenmerken van ADD en loop hierin vast sinds ik op mezelf woon. Er zijn zoveel dingen te doen en zoveel ballen in de lucht te houden.
1 reactie
24-09-2013
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering