Afgevallen en niet meer ongesteld geweest

Alie Hoek - van Kooten | Geen reacties | 14-10-2003| 00:00

Vraag

Ik ben een meisje en wilde afvallen. Ik veranderde mijn eetgedrag en viel uiteindelijk 6 kilo af. Maar nu ben ik haast een jaar lang niet meer ongesteld geweest. Komt dit vanzelf weer terug en hoelang kan dat duren voordat ik weer ongesteld word?


Antwoord

Als je als meisje in korte tijd veel afvalt, blijft heel vaak de menstruatie ook weg. Het lijkt wel alsof het in de schepping zo is geregeld, dat wanneer een lichaam teveel afvalt het op deze manier tijdelijk ongeschikt gemaakt wordt voor een zwangerschap. Als er inderdaad te weinig eten zou zijn, dan is het natuurlijk ook heel moeilijk om een ongeboren kind negen maanden van jou te laten mee eten.

Je schrijft dat je in het verleden wel hebt gemenstrueerd. Nu dan hoef je je helemaal geen zorgen meer te maken. Wanneer je weer aankomt, zul je zien dat de menstruatie vanzelf weer terugkomt. Ik denk dat je iets te rigoureus hebt gelijnd.

Alie Hoek-van Kooten

Lees meer artikelen over:

dieetmenstruatie

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Alie Hoek - van Kooten

  • Geboortedatum:
    27-08-1949
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Veenendaal
  • Status:
    Actief
987 artikelen
Alie Hoek - van Kooten

Bijzonderheden:

Auteur van o.a.

Bekijk ook:

 

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Jezus' lichaam heeft geen verderving gezien

De straf op onze zonde in het Paradijs was: “Ten dage als gij daarvan eet, zult ge de dood sterven” (Genesis 2:17) maar ook: “Stof zijt gij en tot stof zult gij wederkeren” (Genesis 3:19). Dat is do...
Geen reacties
14-10-2024

Tips voor Engelse boeken

Wat zijn goede Engelse boeken om te lezen voor het vwo-examen Engels? Dus geen inhoud tegen Gods wil in.
1 reactie
14-10-2022

Het evangelie van de voorhuid en besnijdenis

In Galaten 2:7 wordt gesproken over het evangelie der voorhuid en het evangelie der besnijdenis. Wat wordt hiermee bedoeld?
Geen reacties
14-10-2006
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag