Zondags problemen met de auto

Ds. H. van der Ham | Geen reacties | 02-04-2007| 00:00

Vraag

Een poosje geleden was er een dominee die wij graag wilden horen in een naburige gemeente. Wij zijn toen met de auto naar betreffende kerk gereden. Waar ik wel mee worstel is: wat moet ik als ik 's zondags problemen met de auto krijg (ik kan geen kennissen bellen, die zijn tegen rijden op zondag). Wat moet ik dan? Veel dominees rijden ook op zondag. Hoe gaan die daar mee om?


Antwoord

Dag jongere,
 
Als je in je eigen gemeente de Bijbelse bevindelijke prediking kunt horen, kun je beter daar blijven en trouw de kerkdiensten bijwonen. Als je naar een kerk gaat die een stuk verder staat, kun je je afvragen: Doe ik hier goed aan? Vindt de Heere het goed?
 
Je vraagt: "Wat moet ik, als ik 's zondags problemen met de auto krijg? Ik kan geen kennissen bellen; die zijn tegen rijden op zondag. Wat moet ik dan?" Ja, het is goed om daar van tevoren rustig over na te denken. Het kan inderdaad gebeuren. Wie moet je dan bellen? Zoals je begrijpt, vind ik het verstandig om er rekening mee te houden dat je inderdaad een keer autopech kunt hebben. Wat wil je dan doen? Van harte wijsheid toegewenst.

Je schrijft: "Veel dominees rijden ook op zondag." Dat is waar. Toch is er verschil; die dominees rijden om ergens te gaan preken. Dat mag je niet helemaal vergeten.
 
Hartelijke groet,
Ds. H. van der Ham

Lees meer artikelen over:

autozondag
Dit artikel is beantwoord door

Ds. H. van der Ham

  • Geboortedatum:
    25-05-1955
  • Kerkelijke gezindte:
    Christelijk Gereformeerd
  • Woon/standplaats:
    Driebergen-Rijssenburg
  • Status:
    Actief
106 artikelen
Ds. H. van der Ham

Bijzonderheden:

Emeritus predikant


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Christelijk boek over zwangerschap en geboorte

Weet u een goed (christelijk) boek over zwangerschap en geboorte?
Geen reacties
02-04-2004

Zwanger?

Ik (15) heb gisteren onveilige seks gehad met m’n vriend. Hij kwam klaar, maar weet niet zeker of het er in was. Als het er in zit, dan niet diep. Maar kan ik zwanger worden en wat moet ik doen?
Geen reacties
02-04-2019

Met ander meisje zoenen

Tien maanden heb ik verkering met mijn vriend gehad. Sinds drie weken hebben we besloten om het samen uit te maken. We twijfelden er namelijk samen aan of we nog echt wel van elkaar hielden en voor el...
Geen reacties
02-04-2004
website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis
design website door design website by Mooimerk
hosting website door hosting website by STH Automatisering