Tussenweg tussen de brede en de smalle weg

Ds. D. Breure | Geen reacties | 19-02-2005| 00:00

Vraag

Waarom is er geen tussenweg tussen de brede en de smalle weg? Alleen Christus kruis' staat er. Waarom loopt daar geen weg? Niet dat ik daar op zou willen wandelen, maar zijn er mensen die daar naar verlangen? Wilt u reageren?


Antwoord

Ook na lezen en herlezen snap ik de vraag niet en krijg ik niet helder wat er bedoeld wordt. Wordt er bedoeld dat Christus’ kruis toch ook een weg is? Maar dat is hetzelfde als de smalle weg. En dan begrijp ik niet dat de vraagsteller zegt dat hij daarop niet zou willen wandelen.

Kortom ik heb niet helder wat de vraag is. Bij nadere verduidelijking zal ik graag proberen te antwoorden.

Ds. D. Breure

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Ds. D. Breure

  • Geboortedatum:
    30-08-1962
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Kockengen
  • Status:
    Actief
61 artikelen
Ds. D. Breure

Bijzonderheden:

Bekijk ook:


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Bezoek brengen aan de ark

Een vraag aan ds. Heikamp. De replica van de ark van Noach komt in Meppel. Hoe moeten we hier tegenover staan? Mogen we een bezoek brengen aan de ark?
1 reactie
19-02-2010

Admissie-examens curatorium CGK

Zou een predikant uit de Chr. Ger. kerken kunnen vertellen hoe de admissie-examens voor het curatorium er precies uitzien?
Geen reacties
19-02-2008

Graag wil ik weten hoe ik om moet gaan met het feit dat mijn moeder/ouders negatief over mij denken op een aantal gebieden en ik mezelf daar niet in herken (...)

Graag wil ik weten hoe ik om moet gaan met het feit dat mijn moeder/ouders negatief over mij denken op een aantal gebieden en ik mezelf daar niet in herken. Ook anderen denken niet zo over mij. Als ik...
Geen reacties
19-02-2007
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag