Psalm 134 meezingen

Ds. H. van der Ham | Geen reacties | 04-02-2016| 15:19

Vraag

Zing je als doopouders Psalm 134 mee?


Antwoord

Beste vraagsteller,
 
Dat mag, ja. De kerk zingt: “Looft, looft dan aller heren Heer’!” Dat mag je meezingen; daar is reden voor. Het hele vers kun/mag je meezingen.

Het is ook niet de bedoeling, om al te krampachtig/angstvallig na te gaan, welke regels je wel mee kunt zingen en welke woorden je niet mee kunt zingen.

Veel goeds toegewenst. 
 
Groet,
Ds. H. van der Ham

Lees meer artikelen over:

doopPsalmenzegenzingen

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Ds. H. van der Ham

  • Geboortedatum:
    25-05-1955
  • Kerkelijke gezindte:
    Christelijk Gereformeerd
  • Woon/standplaats:
    Driebergen-Rijssenburg
  • Status:
    Actief
110 artikelen
Ds. H. van der Ham

Bijzonderheden:

Emeritus predikant


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Opzien tegen lezing

Ik moet zeer binnenkort een lezing houden voor een grote groep mensen, Ik zie er een beetje tegenop. Hoe kan ik uit Gods Woord kracht halen en weten dat Hij mij helpt?
Geen reacties
04-02-2014

Vroeg-christelijke kerk

Graag zou ik mij wat verdiepen in de vroeg-christelijke kerk. Bestaan er bloemlezingen met primaire teksten van kerkvaders/patriarchen etc., eventueel kort ingeleid en van beknopt commentaar voorzien?
2 reacties
04-02-2014

Pegida

Wat moeten we nu vinden van Pegida?
1 reactie
04-02-2015
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag