Oordeelsdag

Redactie Refoweb | 1 reactie | 07-07-2021| 12:15

Vraag

Ik heb een vraag over de oordeelsdag. Kan de oordeelsdag nu al komen, want er zijn toch eerst nog tekenen?


Antwoord

Alles over dit thema kun je lezen in de artikelen onder de tag 'Oordeelsdag'.

Dit artikel is beantwoord door

Redactie Refoweb

  • Kerkelijke gezindte:
    Divers
  • Woon/standplaats:
    Divers
2561 artikelen
Redactie Refoweb

Bijzonderheden:

Mailadres: vragen@refoweb.nl


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
1 reactie
Samanthi
11-07-2021 / 17:50
Ja de Heere kan nu terugkomen

Petrus verwachtte Hem, Johannes verwachtte Hem, Paulus, de gemeente van Korinthe... de gemeente in de verstrooiing
2 Petrus 3

4 En zeggen: Waar is de belofte Zijner toekomst? Want van dien dag, dat de vaders ontslapen zijn, blijven alle dingen alzo gelijk van het begin der schepping. 9 De Heere vertraagt de belofte niet (gelijk enigen dat traagheid achten), maar is lankmoedig over ons, niet willende, dat enigen verloren gaan, maar dat zij allen tot bekering komen. 14 Daarom, geliefden, verwachtende deze dingen, benaarstigt u, dat gij onbevlekt en onbestraffelijk van Hem bevonden moogt worden in vrede; 18 Maar wast op in de genade en kennis van onzen Heere en Zaligmaker Jezus Christus. Hem zij de heerlijkheid, beide nu en in den dag der eeuwigheid. Amen.

Verwacht Hem iedere dag... ja kom Heere Jezus... ja kom haastig.
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Verward

Ik wil zo graag verlost worden van alle verleiding die leidt tot verwarring en chaos. Hoewel ik graag geloven wil in een vrije wil en bestemming, ben ik toch verward. Wanneer komt Hij toch?
1 reactie
07-07-2017

Veranderen van kerkverband

Een vraag over veranderen van kerkverband. Wij zijn getrouwd en hebben belijdenis gedaan in de GGIN. Man kwam uit toen nog Hervormde kerk en vrouw uit GGIN. Lange tijd voelden we daar ons ook echt op ...
2 reacties
07-07-2014

Graag zou ik uit de mond (in dit geval het toetsenbord) van een predikant een antwoord horen op de volgende vraag: Waarom hebt u Christus lief? Als het mogelijk is zo uitgebreid mogelijk.

Graag zou ik uit de mond (in dit geval het toetsenbord) van een predikant een antwoord horen op de volgende vraag: Waarom hebt u Christus lief? Als het mogelijk is zo uitgebreid mogelijk.
Geen reacties
07-07-2008
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering