Opnieuw belijdenis doen Gereformeerde Gemeenten

Redactie Refoweb | Geen reacties | 02-10-2018| 11:02

Vraag

Aan een HHK-dominee. Mijn vriend en ik hopen over niet al te lange tijd te gaan trouwen. Mijn vriend is belijdend lid in de Gereformeerde Gemeenten (GG), ik dooplid in de Hersteld Hervormde Kerk (HHK). Wij hebben besloten na ons huwelijk lid te worden in de HHK, waar ik ook aanstaand voorjaar belijdenis hoop te doen. Nu vraag ik me af: stel dat we verhuizen en dan naar een GG over zouden gaan, dan wordt mijn belijdenis in de HHK niet door de GG erkend. Ik zou opnieuw belijdenis moeten doen. Mijn moeder en andere mensen in mijn omgeving zeggen dat ik niet opnieuw belijdenis mag doen, ook als de GG mijn belijdenis niet erkent. Welke reden zit daar achter? Daar wisten zij niet een antwoord op, vandaar dat ik het hier vraag.


Antwoord

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Redactie Refoweb

  • Kerkelijke gezindte:
    Divers
  • Woon/standplaats:
    Divers
2679 artikelen
Redactie Refoweb

Bijzonderheden:

Mailadres: vragen@refoweb.nl


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Aanraking van Heilige Geest ontvangen

Ik ben zo op zoek naar de Heilige Geest, hoe kan ik Zijn aanraking ontvangen?
Geen reacties
01-10-2001

Zeer gelukkige atheïst

Ik ben een zeer bewuste atheïst die zeer gelukkig is met die keuze en daarin ook telkens weer bevestigd wordt. Maar ben ik nu in jullie ogen een verdorven en/of verloren mens?
Geen reacties
01-10-2001

Vertellen van ommekeer

Ikzelf ben nu 17 jaar en ik ben erg benieuwd hoe iemand die gelovig is, die ommekeer heeft gemaakt. Datgene wat je doet geloven. Zou ik misschien van u mogen weten hoe dat is gekomen?
Geen reacties
01-10-2001
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag