Verkering met 2 jongens

C. M. Chr. Rots - de Weger | Geen reacties | 09-05-2013| 08:58

Vraag

Ik ben dertien jaar en voel me op dit moment heel stom. Ik heb met twee jongens verkering en baal er echt van. Ik hou van ze allebei en wil ze niet kwijt. Moet ik het aan ze vertellen of het met een uitmaken? Ik heb echt spijt en wil geen problemen.


Antwoord

Beste dertienjarige,

Ja, zo ontstaan de problemen. Hoe doe je dat, met twee jongens verkering hebben? Waar heb je spijt van? En wie van de beide jongens is de liefste?

Ik denk, dat je het al met een van de beiden hebt uitgemaakt als je mijn antwoord eindelijk leest, want je snapt best dat twéé tegelijk niet kán! Klopt mijn voorgevoel?

Hartelijke groeten,
Marijke Rots

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

C. M. Chr. Rots - de Weger

  • Geboortedatum:
    18-02-1947
  • Kerkelijke gezindte:
    Christelijk Gereformeerd
  • Woon/standplaats:
    Aalten
  • Status:
    Inactief
1559 artikelen
C. M. Chr. Rots - de Weger

Bijzonderheden:

Lees hier het grote afscheidsinterview dat Refoweb met Marijke had.

Bekijk ook:

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Simson met hoofdletters

Waarom staat Simson alleen in Richteren 16:1 met hoofdletters en nergens anders?
Geen reacties
09-05-2004

Mails van vader gelezen

Help! Ik weet echt niet wat ik met het volgende aan moet. Ik was vandaag bij mijn moeder op visite. Ze vroeg of ik even naar de 'tablet' (i-pad) wilde kijken omdat het spelletje dat ze speelt het niet...
13 reacties
09-05-2012

Delier beïnvloedt geloofsleven

Hoe komt het dat je niet kunt bidden als je een delier (deze is zeer angstig) hebt en hebt niet het besef hebt om naar God te vluchten? Hoe kan dit?
Geen reacties
09-05-2023
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag