In liefde omgaan met Jehovah's getuigen
Ds. W. Pieters | Geen reacties | 25-04-2007| 00:00
Vraag
Hoe moeten we in liefde omgaan met Jehovah's getuigen? In de reformatorische gezindte wordt vaak zo hard en koud omgegaan met deze mensen. U zegt zelf vaak dat we de zonde moeten haten maar de zondaar liefhebben! Als ik met deze mensen in gesprek ga, praten ze me zo onder de tafel, daarom de vraag: hoe moeten we in liefde deze mensen te woord staan?
Kleuterleerkracht gezocht!
We zijn met ingang van schooljaar 2026-2027 op zoek naar een enthousiaste kleuterleerkracht 0,66 FTE (ongeveer 3 dagen). Iemand die:
- zich verbonden weet met de identiteit van onze streekschool op de Hoge Enk, gemeente Elburg.
- wil bouwen aan kwalitatief goed onderwijs voor onze jongste leerlingen in de combinatiegroep (0),1,2.
Antwoord
Niet in discussie gaan, tenzij je goed thuis bent in de Bijbel. Wel getuigen hoe jij de dingen ziet vanuit de Bijbel. Niet de deur dichtslaan, maar ook niet ánder hulp je tot nadere vervolggesprekken laten brengen. Vooral God om hun heil smeken.
Ds. W. Pieters
Dit artikel is beantwoord door
Ds. W. Pieters
- Geboortedatum:27-06-1957
- Kerkelijke gezindte:Hersteld Hervormd
- Woon/standplaats:Elspeet
- Status:Actief
Bijzonderheden:
website: dspieters.refoweb.nl


