In het afgelopen half  jaar ben ik zo'n 15 kilo afgevallen. Nu heb ik al ee...

drs. J. de Jongh-van Hoof | Geen reacties | 19-02-2007| 00:00

Vraag

In het afgelopen half  jaar ben ik zo'n 15 kilo afgevallen. Nu heb ik al een aantal weken een temperatuur van rond de 35 graden. Is het noodzakelijk naar de huisarts te gaan?


Antwoord

Beste vragensteller/vraagstelster,
 
Vijftien kilo afvallen in een half jaar is veel. Is dit gewenst afvallen of onbedoeld afvallen? Is het bedoeld afvallen, dan heb ik daar verder geen vragen bij tenzij je nu onder je normale gewicht komt (uiteraard rekening houdende met je lengte). Of is het onbedoeld want dan is dit vreemd en dien je contact op te nemen met je huisarts.

Ten aanzien van de gemeten temperatuur: is dit in de anus of op een andere plek gemeten? We gaan altijd uit van een temperatuur gemeten in de anus; deze is vaak hoger dan temperaturen gemeten in de mond, oksel of oren. Een temperatuur van 35 graden is overigens bij verder gezond voelen geen reden om naar de huisarts te gaan.
 
Groeten,
José de Jongh, arts

Lees meer artikelen over:

medisch
Dit artikel is beantwoord door

drs. J. de Jongh-van Hoof

  • Geboortedatum:
    30-11-1967
  • Kerkelijke gezindte:
    Zevende-dags Adventist
  • Woon/standplaats:
    Rijssen
  • Status:
    Actief
274 artikelen
drs. J. de Jongh-van Hoof

Bijzonderheden:

Huisarts


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Christen op kunstacademie

Ik zit nu in havo 4 en ik zou heel graag art director willen worden. Alleen mag je wel als christen naar de kunstacademie vanwege al die typetjes die daar rondlopen?
5 reacties
19-02-2024

Bijbelheiligen alleen rechtvaardig door Jezus Christus

In de Bijbel staat dat niemand goed is dan alleen God, zoals de Heere zelf zegt. Maar hoe moet ik dat rijmen met bijvoorbeeld mensen uit de Bijbel zoals Henoch, Noach, Abraham, David, Hizkia? De ...
Geen reacties
19-02-2021

Nabetrachtingsweek

Een hele korte vraag waar ik mee loop. Na het het H.A. heb je een nabetrachtingsweek. Daar wordt verder heel weinig aandacht aan gegeven in de preek. Wat houdt dat precies in? Wat doe je dan die week?
Geen reacties
19-02-2014
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering