Schaduwzijde populariteit Refoweb

Redactie Refoweb | Geen reacties | 04-09-2019| 11:18

Vraag

Wat een mooi werk wordt door Refoweb gedaan. Ik ben ontzettend dankbaar dat deze vragenrubriek er is en kan voor mezelf zeggen dat het echt tot een zegen is geweest. Ondanks dit vind ik het soms ook lastig. Want laat de populariteit van Refoweb ook niet zien dat er geen ruimte wordt ervaren om deze persoonlijke vragen in je eigen kring te stellen? Of bij eigen ambtsdragers te stellen?


Antwoord

Beste vraagsteller. Dank voor het compliment. Wij delen dezelfde verlegenheid met je. Ook wij zijn van mening dat pastorale en Bijbelse vragen in de eerste plaats in de eigen omgeving gesteld zouden moeten (kunnen) worden. Helaas blijkt de praktijk vaak nogal weerbarstig. Soms worden serieuze vragen in de eigen gemeente beschouwd als (te) kritisch of ontbreekt ook de kennis om een gedegen antwoord te geven. Refoweb kan gebruik maken van meer dan 130 actieve panelleden met ieder zijn eigen deskundigheid. Soms ook speelt bij de vraagsteller schaamte een rol, zeker als een ambtsdrager een bekende of familielid is. Kortom, er kunnen tal van redenen zijn om een vraag bij Refoweb te deponeren.

Hartelijke groet,
Reactie Vragenrubriek

Lees meer artikelen over:

refoweb
Dit artikel is beantwoord door

Redactie Refoweb

  • Kerkelijke gezindte:
    Divers
  • Woon/standplaats:
    Divers
2658 artikelen
Redactie Refoweb

Bijzonderheden:

Mailadres: vragen@refoweb.nl


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Nodig onderworpen te zijn om des gewetens wil

Zou iemand mij kunnen uitleggen wat precies bedoeld wordt met Romeinen 13 vers 5b “dat het nodig is onderworpen te zijn om des gewetens wil”?
Geen reacties
04-09-2025

Belijdenisgeschriften

Belijdenisgeschriften staan niet boven de Bijbel, maar ze zijn als het goed is wel gegrond op de Bijbel . Ze spreken immers na wat de Bijbel zegt. Wat moet er nu gebeuren met belijdenisgeschriften die...
Geen reacties
04-09-2008

Is het zonde als ik samen met mijn vriend fantaseer over seks als we getrouwd zijn? Dat wil zeggen: Samen bedenken wat we zouden doen en er samen opgewonden van worden?

Is het zonde als ik samen met mijn vriend fantaseer over seks als we getrouwd zijn? Dat wil zeggen: Samen bedenken wat we zouden doen en er samen opgewonden van worden?
Geen reacties
04-09-2008
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag