Tip voor HSV

drs. L. B. C. Boot | Geen reacties | 29-10-2013| 08:37

Vraag

Beste HSV, een correctie. Bij Hebr. 12:7 staat een doorverwijzing naar Gen: 27:36, dit is fout. Het moet zijn: Gen. 27:38. Andersom klopt hij wel. Verder heel erg bedankt voor jullie werk! Zet hem op!


Antwoord

Beste vraagsteller,

Hartelijk bedankt voor je opmerking. Je hebt gelijk. Ik heb de tekstverwijzing meteen gecorrigeerd, zodat bij de eerstvolgende herdruk wel de goede tekst staat afgedrukt. Ik zag ook dat deze tekst in de GBS-editie van de Statenvertaling verkeerd staat afgedrukt. Misschien kun je de GBS ook tippen?!

Deze tekstverwijzing zal als eerste gecorrigeerd staan in de tweede druk van de HSV-Jongerenbijbel. Die komt er heel binnenkort aan!

Hartelijke groet,
Ds. L. B. C. Boot

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

drs. L. B. C. Boot

  • Geboortedatum:
    21-10-1969
  • Kerkelijke gezindte:
    Christelijk Gereformeerd
  • Woon/standplaats:
    Veenendaal
  • Status:
    Actief
64 artikelen
drs. L. B. C. Boot

Bijzonderheden:

* Emeritus predikant
* Bestuursondersteuner van de Stichting Herziening Statenvertaling
* Adviseur Herziene Statenvertaling bij Uitgeversgroep Jongbloed B.V. in Heerenveen


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Ds. Hendrikse en de PKN

Waarom heeft de PKN ds. Hendrikse nog niet uit de kerk gezet? Hoe kunnen ze het toelaten dat een atheïst (dus een anti-theïst) nog in de kerk kan staan?
18 reacties
29-10-2011

Geschiedenis van bezochte websites

Aan een ICT'er. Hoe kun je naast het kijken in de geschiedenis van internet verder zien welke websites zijn bezocht? In de geschiedenis kun je namelijk websites per stuk verwijderen, dus dat is oncont...
Geen reacties
29-10-2010

Ja, ik ben overtuigd dat dat ware geloof in Hem alleen voldoende is om zalig te worden. Maar hoe moet ik dit doen? Wat moet ik doen? Ik voel dat ik dit niet weet, kan en zie. Hoe kom ik er dan?

Ja, ik ben overtuigd dat dat ware geloof in Hem alleen voldoende is om zalig te worden. Maar hoe moet ik dit doen? Wat moet ik doen? Ik voel dat ik dit niet weet, kan en zie. Hoe kom ik er dan?
Geen reacties
29-10-2008
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag