Slordig schrijven
Redactie Refoweb | 1 reactie | 19-03-2013| 08:41
Vraag
Ik schrijf ontzettend slordig. Heb het vroeger op school natuurlijk wel geleerd, maar als ik snel schrijf (bijvoorbeeld om te notuleren of mee te schrijven in de kerk), kan ik het later niet meer teruglezen. Heeft u tips hoe ik dat kan verbeteren? Zijn er cursussen oi.d. voor?
Ruim 900 christelijke boeken, altijd bij de hand
Bijbelstudie, dagboeken, romans en kinderboeken in één app. Geen e-reader nodig: u leest gewoon op uw telefoon of tablet.
Probeer de app 14 dagen gratis, daarna € 7,95 per maand.
Antwoord
Op internet worden tal van cursussen aangeboden. Zie bijvoorbeeld. Daarnaast wordt voor het notuleren van vergaderingen vaak een laptop gebruikt en ook het meeschrijven met de preek gebeurt in veel gevallen al met een smartfoon. In dat laatste geval is het handig om dat vooral met predikant en/of kerkenraad te overleggen, omdat dit niet in alle kerkelijke gemeenten is toegestaan.
Redactie Vragenrubriek
Dit artikel is beantwoord door
Redactie Refoweb
Bijzonderheden:
Mailadres: vragen@refoweb.nl


