Vergeet Bin Laden...
RefoMator | 1 reactie | 16-04-2011 | 09:00
Extra opgelet de komende eredienst! Er schijnen terroristische cellen aanwezig te zijn die het op de kerk voorzien hebben. Vergeet Bin Laden. Kijk uit naar Bin Sleeping, Bin Arguing, Bin Fighting, Bin Complaining en Bin Missing.
ADVERTORIAL
Kleuterleerkracht gezocht!
We zijn met ingang van schooljaar 2026-2027 op zoek naar een enthousiaste kleuterleerkracht 0,66 FTE (ongeveer 3 dagen). Iemand die:
- zich verbonden weet met de identiteit van onze streekschool op de Hoge Enk, gemeente Elburg.
- wil bouwen aan kwalitatief goed onderwijs voor onze jongste leerlingen in de combinatiegroep (0),1,2.
Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief
RefoMator op 16-04-2011, 09:00
1 reactie
Liefdeshoeder
28-04-2011
/ 22:09
O jeetje, dit is echt heel slecht nieuws, hier schrikken wij wel even van. Wij dachten dat de liefde zou overwinnen, maar het ziet er droevig uit als we gered moeten worden door een kleine splintergroepering in een oog (lijkt me pijnlijk). Ik hoop niet het oog van de heerser van de duisternis! We zullen bidden. Helpen dat het hoopt!


