Oraal

Alie Hoek - van Kooten | Geen reacties | 07-04-2003| 00:00

Vraag

Misschien een beetje een rare vraag, maar wordt nu eigenlijk bedoeld met oraal bevredigen? Ik ben het woord vaak tegengekomen en vraag me steeds af wat er nu precies mee bedoeld wordt. Of moet ik dan bij mijn moeder zijn om dat te vragen?


Antwoord

Beste vragensteller/ster,

Het is niet de bedoeling dat we hier op deze site uitleg geven over bepaalde seksuele handelingen. Inderdaad is het verstandig om dit soort vragen aan je ouders stellen of tijdens biologieles aan een leraar of lerares. Overigens zal het antwoord op bovenstaande vraag ongetwijfeld ook te vinden zijn in een woordenboek of encyclopedie.

Het Refowebteam

Lees meer artikelen over:

oraal
Dit artikel is beantwoord door

Alie Hoek - van Kooten

  • Geboortedatum:
    27-08-1949
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Veenendaal
  • Status:
    Actief
971 artikelen
Alie Hoek - van Kooten

Bijzonderheden:

Auteur van o.a.

Bekijk ook:

 

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Als een lam ter slachting geleid

Waarom staat er in Jesaja: "En als een lam werd Hij ter slachting geleid"? Dat zou dan dus al gebeurd moeten zijn. Hoe zit dat?
Geen reacties
07-04-2011

Anticonceptie na keizersnee

Na een keizersnee wordt mij door de gynaecoloog en verloskundige dringend afgeraden het eerste jaar zwanger te worden. Dit omdat de buikwond eerst helemaal goed moet genezen en dit niet goed kan als d...
10 reacties
07-04-2014

Toelating tot het predikambt

Aan een dominee van de Ger. Gem. Maakt men in de Ger. Gem. nog wel eens gebruik van artikel 8 van de Dko? En zo niet, waarom niet?
6 reacties
07-04-2017
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag