Opleiding pedagogische wetenschappen
drs. I. A. Kole | 1 reactie | 18-01-2018| 14:59
Vraag
Ik werk al een tiental jaren in de jeugdzorgsector. Het is een grote wens van mij om meer theoretische kennis op te doen en wil graag de bachelor opleiding pedagogische wetenschappen gaan volgen. Echter kan ik nergens een universiteit vinden die deze studie in deeltijd aanbiedt. Ook in België kan ik niets vinden. Aangezien ik momenteel een prachtige baan heb bij de Raad voor de Kinderbescherming wil ik dat niet opgeven om voltijd te gaan studeren. Heeft u nog tips?
Kleuterleerkracht gezocht!
We zijn met ingang van schooljaar 2026-2027 op zoek naar een enthousiaste kleuterleerkracht 0,66 FTE (ongeveer 3 dagen). Iemand die:
- zich verbonden weet met de identiteit van onze streekschool op de Hoge Enk, gemeente Elburg.
- wil bouwen aan kwalitatief goed onderwijs voor onze jongste leerlingen in de combinatiegroep (0),1,2.
Antwoord
Je zou HBO-pedagogiek op hogeschool Driestar Educatief kunnen overwegen. Je kunt contact opnemen met Willemieke de Jong (telefoonnummer op te vragen via vragen@refoweb.nl) voor een gesprek.
Met vriendelijke groet,
Drs. I. A. Kole
Dit artikel is beantwoord door
drs. I. A. Kole
- Geboortedatum:05-07-1940
- Kerkelijke gezindte:Gereformeerde Gemeenten
- Woon/standplaats:Berkenwoude
- Status:Inactief
Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
http://www.ru.nl/studiegids/socsci/pre-master/pedagogische-wetenschappen/pre-master/programma/
Volg dat nu in combinatie met baan in onderwijs. Maar wel afhankelijk van hoeveel tijd je beschikbaar hebt naast je baan.
Ben er zelf erg tevreden over.


