Pikante foto's naar partner sturen

C. M. Chr. Rots - de Weger | Geen reacties | 30-03-2015| 12:54

Vraag

Ik heb een gesprek gehad over de vraag: In hoeverre is het 'slecht' seksueel getinte foto's naar je partner te sturen in een gezonde christelijke relatie. Ik bezie het vanuit het oogpunt: dit is niet perse nodig om de seksuele relatie goed te houden, maar puur omdat het wel 'spannend' kan zijn om dat af en toe te doen. Maar in dit gesprek hebben we geen duidelijk antwoord kunnen vinden. De vraag geldt eigenlijk ook voor het onderwerp 'speeltjes' in de relatie.


Antwoord

Beste vraagsteller,

Sorry, maar met je korte briefje plaats je mij voor zoveel vragen, dat ik geen (persoonlijk) antwoord kan geven. Verklaar je nader, zou ik zeggen. Wat bedoel je precies? En waar wil je exact een antwoord op? Geen algemeenheden, want dat gaat niet werken als je míj iets vraagt!

Nou vooruit, één algemene regel dan: in communicatie, ook door middel van het sturen van foto’s of het gebruik van speeltjes (= non-verbale communicatie!!), zijn er altijd drie ‘partijen’. Namelijk degene die communiceert, degene die ontvangt en de inhoudelijke boodschap zelf. In een gezonde christelijke relatie zijn alle drie evenredig aanwezig. En juist dat laatste proef ik in je korte briefje níét. Daar lees ik iets over iemand die zijn wil oplegt. Nou, schrijf nog maar eens.

Marijke Rots

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

C. M. Chr. Rots - de Weger

  • Geboortedatum:
    18-02-1947
  • Kerkelijke gezindte:
    Christelijk Gereformeerd
  • Woon/standplaats:
    Aalten
  • Status:
    Inactief
1559 artikelen
C. M. Chr. Rots - de Weger

Bijzonderheden:

Lees hier het grote afscheidsinterview dat Refoweb met Marijke had.

Bekijk ook:

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Kerkshoppen

Is shoppen in een andere gemeente bijbels?
6 reacties
30-03-2012

Wikipedia en Henoch

Ik zat vanavond op wikipedia te kijken toen ik dit in een artikel over Henoch tegenkwam: Brief aan de Hebreeën 11–5: "Door het geloof is Henoch weggenomen geweest, opdat hij den dood niet zou zien; en...
Geen reacties
30-03-2011

Psalmen in het Nieuwe Testament

Waarom staat het boek Psalmen in het Oude Testament? Als ik kijk naar Psalm 22, die over het lijden en sterven van de Heere Jezus gaat, dan zou dit toch bij het Nieuwe Testament moeten horen?
1 reactie
30-03-2010
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag