Zaadlozing door kleding heen
drs. A.C. van Beest | Geen reacties | 26-09-2005| 00:00
Vraag
Ik moet van iemand vragen of een zaadlozing door kleding heen kan gaan? En zo ja, is dat dan ook vruchtbaar? Ik hoor het graag.
Kleuterleerkracht gezocht!
We zijn met ingang van schooljaar 2026-2027 op zoek naar een enthousiaste kleuterleerkracht 0,66 FTE (ongeveer 3 dagen). Iemand die:
- zich verbonden weet met de identiteit van onze streekschool op de Hoge Enk, gemeente Elburg.
- wil bouwen aan kwalitatief goed onderwijs voor onze jongste leerlingen in de combinatiegroep (0),1,2.
Antwoord
Het lijkt een eenvoudige vraag, maar zonder kennis van de situatie kan er geen simpel antwoord gegeven worden. We weten dat zaadcellen door de poriën van een condoom kunnen gaan en als ze dan in een voor zaadcellen goed milieu (zoals de schede) terecht komen kan er een bevruchting optreden. Zaadcellen die in een droge niet goede omgeving (geen schedeslijm ) terecht komen kunnen zich niet bewegen en zullen de schede en de baarmoedermond en hoger normaler wijze niet kunnen bereiken. Daar de bevruchting in een van de eileiders plaatsvindt lijkt de kans nagenoeg uitgesloten dat dit zal gebeuren.
Met vriendelijke groet,
Dr. A. C. van Beest
Dit artikel is beantwoord door
drs. A.C. van Beest
- Geboortedatum:24-10-1935
- Kerkelijke gezindte:PKN (Gereformeerd)
- Status:Inactief
Bijzonderheden:
Drs. van Beest is overleden op 4 mei 2007


