Vraag
Ik heb een hele grote cupmaat. Eigenlijk slaap ik meestal op mijn buik. Is dat slecht voor je borsten, of gaan je borsten daar sneller van zakken? Dat idee heb ik, aangezien de borsten plat naar beneden worden gedrukt als je slaapt. Soms doet het ook wat pijn als ik 's morgens opsta.
De leukste vacatures in het onderwijs
CNS Putten bruist. Samenbouwen wij aan het onderwijs van morgen, samen groeien wij. Want samen groeien verbindt. Wil jij met ons meegroeien? Dat kan! Want wij hebben nog een aantal vacatures en gemotiveerde en ondernemende onderwijsprofessionals kunnen wij goed gebruiken.

Antwoord
Grote borsten hangen sneller dan kleine borsten, maar dat is vooral debet aan de zwartekracht en niet aan het liggen op de buik gedurende de nacht. Pijn is soms cylcusafhankelijk (menstruatiecyclus). Ook is een goede BH van belang (vooral bij het sporten).
Wanneer de cupmaat zeer groot is, gezien je lichaamsgewicht, is een borstverkleining mogelijk; ook gezien de mogelijke klachten van bovenrug en van de schouderbandjes van de BH.
José de Jongh-van Hoof

drs. J. de Jongh-van Hoof
- Geboortedatum:30-11-1967
- Kerkelijke gezindte:Zevende-dags Adventist
- Woon/standplaats:Rijssen
- Status:Actief
- Bijzonderheden:
Huisarts
Toch heb ik zo het vermoeden dat mevr. De Jongh het hier over 'zwaartekracht' heeft..
Ik heb alleen maar zwarte kleren dus je kunt je voorstellen dat ik ook even hardop gelachen heb :D
En toen ik jouw antwoord las nog een keertje XD