Verliefdheid tonen aan familie

C. M. Chr. Rots - de Weger | Geen reacties | 17-04-2020| 12:15

Vraag

Stel, je vindt een jongen of meisje leuk (in de zin van: je voelt meer voor die persoon), hoe vertel je zoiets dan aan dierbaren in je familie?

ADVERTORIAL

Ruim 900 christelijke boeken, altijd bij de hand

Bijbelstudie, dagboeken, romans en kinderboeken in één app. Geen e-reader nodig: u leest gewoon op uw telefoon of tablet.

Probeer de app 14 dagen gratis, daarna € 7,95 per maand.

Ruim 900 christelijke boeken, altijd bij de hand

Antwoord

Beste vraagsteller,

Een korte vraag en ook erg algemeen geformuleerd. Ik neem aan dat diegene die de vraag stelt verliefd is geworden op een aardige jongen of op een lief meisje. Dan is het toch al snel “waar het hart vol van is, daar loopt de mond van over”? En wat dacht je, zouden je dierbaren niet aan je zíén dat je verliefd bent door bijvoorbeeld je lichte lopen, je stralende ogen, je manier van praten? Stel maar gauw voor, dat je hem of haar een keer meebrengt naar huis! Of laat eerst een leuke foto zien die je ongetwijfeld op je telefoon hebt staan, of op een andere manier bij je draagt. 

Succes ermee!
Marijke Rots

Lees meer artikelen over:

verliefdheid

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

C. M. Chr. Rots - de Weger

  • Geboortedatum:
    18-02-1947
  • Kerkelijke gezindte:
    Christelijk Gereformeerd
  • Woon/standplaats:
    Aalten
  • Status:
    Inactief
1559 artikelen
C. M. Chr. Rots - de Weger

Bijzonderheden:

Lees hier het grote afscheidsinterview dat Refoweb met Marijke had.

Bekijk ook:

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Vertrouwen op je geloof

Hoe kun je nou steeds het oog op Christus houden en niet op je eigen werken/ of iets dergelijks vertrouwen? Al 2-3 jaar zit ik met deze vraag. Ik weet dat je niet op jezelf moet vertrouwen, dat er nik...
Geen reacties
16-04-2026

Eenhartige dominees

Aan iemand van de Ger. Gem. Zijn alle dominees van de Ger. Gem. het met elkaar eens bijvoorbeeld tijdens een classis, synode of gewoon een praatje met elkaar?
1 reactie
16-04-2016

Als gemeentelid iemand zegenen

Mag je als gemeentelid iemand zegenen of mag alleen een predikant dat?
Geen reacties
16-04-2003
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag