Binnenkort hoop ik stage in Duitsland te gaan lopen. Mijn vraag is, is er in Dui...

J.M. Strijbis | Geen reacties | 17-07-2008| 00:00

Vraag

Binnenkort hoop ik stage in Duitsland te gaan lopen. Mijn vraag is, is er in Duitsland een reformatorische kerk (iets vergelijkbaars met hier in Nederland.)?


Antwoord

Dag vragensteller,

Ik weet wel dat er kleine gemeentes zijn, die vergelijkbaar zijn met onze reformatorische kerken, maar waar ze allemaal zijn in dit grote land, weet ik niet. Het ligt er natuurlijk ook aan waar jij stage gaat lopen. Bij Mannheim is in ieder geval zo'n gemeente. En zo zijn er nog wat meer.
hierbij wat gegevens van Mannheim. Misschien kun je via die gemeente wat verder komen.

Mannheim (Binnenstad): Evang. Hafenkirche, Kirchenstrasse 13: 11.00 uur, 22-6 ds. P. Roggeband; 29-6 ds. H. M. Perfors; 6-7 ds. L. Kruger; 13-7 ds. J. H. van Osch; 20-7 ds. A. Eygenraam; 27-7 ds. L. J. Raser; 3-8 ds. L. Kruger; 10-8 ds. A. Theunisse; 17-8 ds. T. Koelewijn; 24-8 ds. L. Kruger; 31-8 ds. H. van der Ham. Elke zondag, ook in september en oktober, Nederlandstalige diensten met steeds dezelfde aanvangstijd. Inlichtingen: 078-6138280.

Hopelijk kun je hier wat verder mee.

Vr. groeten,
J. M. Strijbis

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

J.M. Strijbis

  • Geboortedatum:
    16-06-1956
  • Kerkelijke gezindte:
    Christelijk Gereformeerd
  • Woon/standplaats:
    Gouda
  • Status:
    Actief
174 artikelen
J.M. Strijbis

Bijzonderheden:

Docent(opleider) Driestar Hogeschool


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Van echtscheidingsproces naar verkeringsproces

Mijn man en ik zijn ruim 40 jaar getrouwd. Vanaf het moment dat wij getrouwd zijn neemt mijn man mij al niet serieus. Bij alles waar ik mee zit of wil bespreken reageert hij: joh maak je niet zo druk....
Geen reacties
17-07-2026

Bekeerd verkering met onbekeerd

Kan/mag een bekeerd iemand verkering hebben met een onbekeerd iemand?
Geen reacties
17-07-2004

Bikini of tankini

Is het vanuit bijbels perspectief gezien verantwoord om in een ‘nette' bikini of tankini te lopen op het strand? Of is dit te bloot?
Geen reacties
17-07-2004
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag