Wat mag er nou wel en wat mag er nou niet

Alie Hoek - van Kooten | Geen reacties | 21-06-2003| 00:00

Vraag

Wij hadden wat vragen rond verkering. Wat mag er nou wel en wat mag er nou niet als je verkering hebt? Wij hebben bijna 1,5 jaar verkering en zijn nog maar 15 en 16 jaar. Soms, als we samen zijn, moeten we gewoon tegen elkaar zeggen: nu stoppen, anders gaan we te ver! We weten allebei dat het niet goed is als we zoiets tegen elkaar moeten zeggen. We bidden er ook om of God ons wil helpen dat we niet te ver gaan. Wat kunnen we hier aan doen, om dit minder voor te laten komen? We houden veel van elkaar (hoe gek dat ook klinkt als je 15 en 16 bent) en we willen graag met elkaar verder. Kunt u ons helpen?


Antwoord

Jullie hebben dus gemerkt dat er tussen een zoen aan de ene kant en het hebben van gemeenschap aan de andere kant, een hele lange weg zit. Dat je naar elkaar verlangt, is echt niet verkeerd.

Uit je vraag begrijp ik dat je wel precies zou willen weten wat nu nog net wel mag en wat net niet meer. Daar is heel moeilijk antwoord op te geven. Bovendien kan dat voor ieder stel ook weer net even iets anders liggen. Wel is het zo dat wanneer de man met zijn penis bij het meisje naar binnen gaat, dat er dan ook echt gemeenschap plaatsvindt. Zie hiervoor ook eerdere vragen en antwoorden. Ga elkaar vooral niet uitkleden!! Als je dat eenmaal gaat doen, wordt het steeds moeilijker om niet nog verder te gaan.

Alie Hoek-van Kooten

Lees meer artikelen over:

grenzen
Dit artikel is beantwoord door

Alie Hoek - van Kooten

  • Geboortedatum:
    27-08-1949
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Veenendaal
  • Status:
    Actief
976 artikelen
Alie Hoek - van Kooten

Bijzonderheden:

Auteur van o.a.

Bekijk ook:

 

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Grote vuilniszak met cd's

Aan een Ger.Gem.-dominee. Sinds een aantal jaren ben ik volledig gestopt met het luisteren naar wereldse muziek. Ik heb nog een grote vuilniszak met stapels cd's. Wat moet ik daarmee doen? Verbranden?
14 reacties
21-06-2010

God op aarde en in hemel

Gisteren kwam ineens deze vraag bij me op: God was op de aarde (zie het scheppingsverhaal), maar wanneer is de God de Vader naar de hemel gegaan?
2 reacties
21-06-2016

Zwart gekleed

Ik wil deze vraag graag aan iemand van de Ger. Gem. Ik had laatst een discussie met iemand over het dragen van zwarte kleding. Volgens deze persoon is het zo dat als je bekeerd bent, dit zeker ook aan...
24 reacties
21-06-2012
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag