Anti-Israel-shirt voetbalclub verboden
Nieuwsredactie | Geen reacties | 21-01-2014| 11:16
In Chili is profclub Palestino op de vingers getikt omdat het sinds een maand een anti-Israel-shirt draagt tijdens de wedstrijden. Op de rugnummers is het cijfer 1 afgebeeld in de vorm van het Israël van voordat de staat in 1947 werd uitgeroepen. Club Deportivo Palestino mag de shirts niet meer dragen op straffe van een boete van 1300 dollar. |VIDEO|
Ruim 900 christelijke boeken, altijd bij de hand
Bijbelstudie, dagboeken, romans en kinderboeken in één app. Geen e-reader nodig: u leest gewoon op uw telefoon of tablet.
Probeer de app 14 dagen gratis, daarna € 7,95 per maand.
De club uit Santiago is in 1920 opgericht door een groep Palestijnse immigranten in Chili. Sinds 1952 heeft Palestino de profstatus. De clubkleuren rood, groen en zwart zijn gelijk aan die van de Palestijnse vlag. Op Facebook maakt de club duidelijk hoe het tegen het Midden-Oostenconflict aankijkt: "For us, free Palestine will always be historical Palestine, nothing less."


