Bouwen in de Bijbelgordel
Nieuwsredactie | 4 reacties | 26-08-2013| 15:41
OCHTEN - Terwijl in de rest van Nederland iedere week een kerkgebouw wordt gesloten of gesloopt, worden in de Bijbelbelt nog volop nieuwe kerken gebouwd. In Ochten bouwt de Gereformeerde Gemeente in Nederland (GGiN) op dit moment een gloednieuwe kerk met zo'n 600 zitplaatsen; uit te breiden tot 1200 plaatsen in de toekomst. De bouwkosten worden geraamd op 3,25 miljoen euro. Om de kosten te drukken wordt gebruikgemaakt van vrijwilligers en gemeenteleden. Hoofdaannemer is Van Mourik Bouw BV uit Ophemert. De huidige oude kerk telt 375 zitplaatsen, maar het kerkgenootschap verwacht de komende jaren flinke groei van het aantal leden. Voorjaar 2014 wordt Godshuis in gebruik genomen. | FOTO'S |
Ruim 900 christelijke boeken, altijd bij de hand
Bijbelstudie, dagboeken, romans en kinderboeken in één app. Geen e-reader nodig: u leest gewoon op uw telefoon of tablet.
Probeer de app 14 dagen gratis, daarna € 7,95 per maand.
..zomaar een ideetje..
Het is ook zomaar een ideetje wat in mijn hoofd speelde hoor. Ik bedoel er niemand persoonlijk mee... ...alhoewel.. misschien mezelf..










